Sıradaki içerik:

Yazılım Nedir ?

e
sv

Kolayca Para Kazanmak – BiKültür

172 okunma
Para kazanmak

Herkese Selam tekrardan Hoşgeldiniz.

Para kazanmak kolay değildir bilirsiniz aslında benim bahsedeceğim yol da kolay bi yol değil ancak oturduğunuz yerden para kazanma istiyorsunuzdur diye düşündüm

  1. Bir blog sayfası yaratın.Sayfanızda reklamlar olsun ve en önemlisi okuyucu bulmaya uğraşın.
  2. Kısa Linkleri kullanarak rahatça para kazanabilirsiniz.
  3. Youtube’a içerik oluşturun.
  4. Büyük çapta insanların sorunlarını giderecek yazılımlar geliştirin.
  5. Kendi ürettiğiniz şeyleri satın.Ne olduğu önemli değil.
  6. Oyun oynayarak içerik oluşturun.

Evet yukarıdaki liste bizler için en kolay yönden para kazanma yöntemleri olabilir.Şimdi birazcık liste hakkında kısa bilgi verelim.

BLOG SAYFASINDAN PARA KAZANMA

Blog sayfası keni düşüncelerinizi ürünlerinizi kendinize ait bir site’de yayınlamaya blog diyebiliriz.Blog sayfasını açtığınızda yapmanız gereken sadece biraz okuyucuya itiyaç olucaktır.Ardından sayfanıza koyduğunuz reklamlar ile gelirinizi genişletebilirsiniz.

KISA LİNKTEN PARA KAZANMA

Kısa link size ait linklerin(örneğin blog sayfanızın linki) özel sitelerde üye olarak hesap oluşturun ve linklerinizi kısaltın.Ardından linklerinizi paylaştığınızda her tıklayan kişiden belli miktar ücret kazanırsınız.Bu ücreti özel sitelerin hesap panelinizde görebilirsiniz.İşte bu kadar kolay!

YOUTUBE’A İÇERİK OLUŞTURUN

İnsanlar biliyorsunuz ki artık youtube hastası.Videolar o kadar cazip geliyor ki bazı insanlar neredeyse youtube’dan ayrılamıyor. Siz de kaliteli içerikler oluşturup blogunuzda veya herhangi bir topluluktan abone kazanıp videolarınızı izletebilirseniz youtube’dan cidde meblada para kazanabilirisiniz. Seçeneklerimiz arasında en iyi para kazandıran bu diyebilirim.

YAZILIM GELİŞTİRİN

Bu seçenek gençlerin ilgi odağı.Çoğu genç -ki bizde ekipçe öyleyiz- yazılım geliştirerek para kazanma yolunda ilerlemek istiyorlar. Yazılım geliştirmenin zor olmadığını ancak kaliteli yazılım geliştirmenin zor olduğunun farkında değiller(iz). Çünkü geliştirdiğiniz yazılım insanların ihtiyaçlarını giderebilmeli. Örneğin Google’ı düşünün en basitinden. Seçenekler arasında en meşakkatli olan da bu sanırım.

ÜRETİN VE SATIN

Evet 5.seçenekte iste üretin ve satın var.Yani kendi ürettiğiniz herhangi bir şeyi en basitinden yazılım geliştiriceler için geliştirdiğiniz web sitesini pazarlayın.Bu ortama girmeyi öğrenin.Çünkü yazılım dünyasında acayiip para döngüsü var.Siz de buna ortak olun.Kendinizi hangi alanda yetenekli görüyorsanız ki bu grafik tasarımda,mobil yazılımda veya resimde her ne olursa olsun yaptığınız şeyleri pazarlamaya bakın derim ben.

OYUN İLE İÇERİK OLUŞTURUN

Youtube’da ki en popüler içerik videoları genelde oyunlar olmaktadır.Siz de yukarıdaki seçeneklerde youtube için içerik oluşturun dediğimde isterseniz video biçiminde , isterseniz 4.seçenekteki yazılım alanında oyn geliştirin ve 5.seçenekteki işlemi uygulayın.Eğer kaliteli içerikler oluşturabileceğinize inanıyorsanız gerçekten bu yöntemi gerçekleştini çünkü bu işleri yaparken hem eğleniyorsunuz hem de kendi ürettiklerinizi kendi emeğinizin karşılığı heyecanla alabilmenin mutluluğunu yaşıyorsunuz.


İşteeee kolay para kazanma yöntemlerimiz bu şekilde.Tabi bu seçenekler çoğaltılabilirmi? Tabikide Evet ancak biz sizlere kolayında kolayını göstermeye çalıştık.Umarım sizde bu seçeklerin birinde başarılı olursunuz.Bu yazımızıda burada biritelim.Sonraki yazılarımızda görüşmek üzere kendinize iyi bakın hoşçakalın.❤️

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli